ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

Film powstał z okazji otwarcia sali gimnastycznej, które odbyło się 21 kwietnia 2023 r.

"Zobaczycie, Państwo, dzień codzienny naszej szkoły, naszych niezwykłych wychowanków, ich zainteresowania i uzdolnienia. Wszystko, co robimy na co dzień, robimy z myślą o naszych uczniach, ich rozwoju i, ich indywidualnych potrzebach psychofizycznych."

Zastępca dyrektora Małgorzata Uczkuronis

"Mam nadzieję, że poznają, Państwo, naszych pracowników, którzy z pasją, z zainteresowaniem i z ogromnym oddaniem pracują każdego dnia, podążając za naszymi uczniami, odpowiadając na ich potrzeby i zainteresowania. Mam nadzieję, że każdego dnia coraz więcej tych nowych inicjatyw będzie służyło naszym dzieciom.

Dyrektor Jolanta Woińska.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.

 Kliknij na zdjęcie i obejrzyj film o naszej szkole

ZAPRASZAMY

szkoła 2.jpg

Szkoła Podstawowa Nr46 Specjalna
w Białymstoku
ul. Słonimska 38
15-029 Białystok

tel./faks 85 741 56 61 
Powrót na początek strony